BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vandens rutuliukai

Gražūs ir spalvingi vandens karoliukai. Ko gero kitaip šių kamuoliukų ir nepavadinsi :) Na, nebent stebuklingais. O stebuklingi jie ne šiaip sau. Palikite šią mažą saujelę rutuliukų per naktį stiklinėje ir ryte nustebsite kaip šie, vos 1-2 milimetrų dydžio grūdeliai, tapo gražiais, 1-2 centimetrų blizgančiais rutuliukais. Tiesa, kad šis stebuklas įvyktų, stiklinė turi būti pripilta vandens. Tik žiūrėkite, jog stiklinė nebūtų per maža, kitaip šie rutuliukai ims lipti per viršų ir ryte juos rasite ne ten kur palikote, o gražiai  gulinčiusant žemės :)

Klausiate, o ką gi su jais po to daryti? Mes Jums atsakysime:

1) Galite gražiai dekoruoti savo vazas ar stiklines. Rutuliukai yra įvairių spalvų, taigi galėsite kurti įvairias kompozicijas.

2) “Pamerkite” juose gėlę. Į vazą ar stiklinę iki pusės įdėkite vandens karoliukų. Tada įdėkite gelę ar kitą augalą ir įberkite dar rutuliukų ir juos gražiai apspauskite. Kamuoliukai drėgmę augalui atiduos po truputį.

3) Rutuliukus galima maišyti su dirvožemiu - augalus tada reikės laistyti keletą kartų rečiau nei įprastai.

4) Žaiskite! Taip, supratote teisingai, imkite juos ir žaiskite. Rutuliukai yra slidūs, taigi nulaikyti didesnį jų kiekį rankoje nėra taip lengva.

Didelė rutuliukų spalvų gama leidžia juos pritaikyti praktiškai prie bet kokio interjero. Mėlyna - balta, raudona-geltona, žalia - auksinė, spręskite Jūs!

Šie rutuliukai per kelias valandas gali sugerti 50-100 kartų daugiau vandens nei patys sveria. Drėgmę atiduoda pamažu, pagal augalų poreikius. Šie rutuliukai apsaugo augalus nuo išdžiūvimo ilgiau nei mėnesį. Rutuliukai yra daugkartinio naudojimo - jiems sumažėjus, tiesiog vėl leiskite jiems prisigerti vandens.

Beje, ar minėjome, jog sudėtyje nėra jokių chemikalų, kurie galėtų pažeisti augalą ar kitaip jam pakenkti? :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Tavo komentaras: