BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pradžia

Sveiki visi visi! Kaip gera po daugybės dienų sunkaus darbo pagaliau visiems ištarti garsų LABAS!

Kas mes tokie?

Esame paprasti vyrukai iš Vilniaus, Eugenijus ir Darius. Vieną vakarą prie kavos puodelio (ar tai alaus bokalo…) bebendraujant kilo gi tokia mintis sukurti savo elektroninę parduotuvę ir pasiūlyti visiems originalių, išskirtinių ir įdomių dovanų.

Pažįstame vienas kitą nuo vaikystės, kartu mokėmės, kartu turėjom bėdų, kartu žaidėm pokerį, kartu galvojom, kad gyvenime reikia kažkuo būti. Daug pliusų ir vienas minusas - mūsų šalies patarlės kalba, kad bendras verslas, pinigai,.. draugus išskiria. Tačiau mums visada rūpėjo tai, kad galėtume vienas kitu 100 proc. pasitikėti. O pinigai ateina ir išeina.

Kiek šita veikla siejasi su mūsų specialybėmis, kurių bakalaurus dar tik prieš pusę metų baigėme, spręskite patys: Eugenijus baigė VU vadybą ir verslo organizavimą, o Darius VGTU statybos inžineriją. Taigi pamanėm, jog sujungus inžinerinį mastymą su verslo organizavimu turėtų išeiti visai neblogas derinukas. Kitaip sakant, bandysim pritaikyti geriausiai universitetuose išmoktas pamokas mūsų naujojoje veikloje. Žodžiu, pamatysim…:).

Tingūs žmonės sako, jog neturi talento ar gabumų tam, kad taptų, tuo kuo svajojo.. Protingi žmonės sako, jog tam, kad pasiektų savo svajonę, tereikia 10% talento ir 90% darbo. Taigi laikydamiesi šios minties, jog darbas, darbas ir dar karta darbas mus gali padaryti sėkmingais, mes nenuleisdami rankų dirbsime ir stengsimės pasiekti savo svajones. O dirbsime ne kam kitam, bet Jums. Todėl stengsimės tobulėti atsižvelgdami į Jūsų pastabas ir komentarus.

Kodėl elektroninė parduotuvė?

Ši mintis mums kilo gan netikėtai, po to, kai patys nusprendėme įsigyti originalesnę dovaną nei tiesiog dovanų čekis ar gėlių vazonėlis. Iš pradžių galvojome prekiauti labai smulkiais kiekiais kokiomis nors įdomiomis dovanėlėmis per skelbiu.lt ar kitus panašaus pobūdžio portalus, tačiau apetitas kyla bevalgant. Nusprendėme, jog būtų šaunu turėti kažką savo, tarkim pabandyti atsidaryti parduotuvę, šįkart - bent elektroninę. Nors mūsų prekių kiekis ir asortimentas dar nėra labai didelis, tačiau tikime, jog jau dabar kiekvienas čia sugebės rasti linksmų dovanų.
Kodėl www.dovanusalis.lt?

Bene pirmasis dalykas, kurį nusprendėme padaryti kurdami savo parduotuvę - sugalvoti pavadinimą. Turėjome įvairiausių minčių: nuo visai elementarių, kaip „pirkdovanas”, „dovanotojas” ir pan. iki šiek tiek labiau išskirtinių, kaip „sosdovanos” ir tokių, kurių čia geriau nerašysim:). Tačiau labiausiai mums tiko-patiko www.dovanusalis.lt. Aišku dabar įvairių minčių kyla, bet sudėliojus visus pliusus ir minusus, tikime, jog „Dovanų Šalis” buvo ir yra geriausias pasirinkimas.

Mūsų asortimentas

Kas nenori savo klientams pasiūlyti didelės prekių įvairovės???
Pradžiai nusprendėm, kad smarkiai padirbėsim ties tuo. Kuo daugiau - tuo geriau. Tačiau nėra viskas taip lengva, tikrai ilgai ir kartais nuobodžiai ieškome. Bet nieko - ryžtas ir optimizmas dar niekur nedingo.

Daug diskusijų buvo ir vis dar yra dėl prekių kategorijų, nes, patikėkit, ne taip ir paprasta viską yra išskirstyt ir sugalvot, kurioje vietoje turi būti viena ar kita prekė. Nesupykit, jei kur ne į temą kokią prekę įtraukėm, nes, kaip ir sakėm, viską bandysim tobulinti kartu su Jumis.

Parduotuvėje rasite 9 pagrindines prekių kategorijas, kurios Jums padės surasti norimą dovaną.

Mūsų kolegos

Kolegomis mes vadiname savo konkurentus. Nepaslaptis, jog Lietuva tikrai nėra didelė šalis, taigi mes stengsimės su visais gyventi draugiškai.
El. parduotuvių Lietuvoje tikrai netrūksta, kai kurios labiau pažengusios, kai kurios mažiau. Jose radom tikrai nemažai idėjų ir sau.

Turime „Dovanų šalies” misiją (kokiu būdu sieksime klientų palankumo):
- Bendravimo kultūra.
- Klientų poreikių analize.
- Pristatymo operatyvumu.
- Nuoširdžiais atsakymais.

Dabar mąstau, ar tik ne visi taip sako? :) Na bet žodžiai yra žodžiai, o mes stengsimės viską patvirtinti savo darbais :)

Pristatymas ir mokėjimai

Kadangi kiekvieno iš Jūsų norai ir poreikiai yra skirtingi, todėl stengsimės pasiūlyti kuo daugiau pristatymo ir mokėjimo galimybių. Dovanas galėsime pristatyti per 3-4 dienas, per 1 parą, tą pačią dieną Vilniuje arba galėsite atvažiuoti atsiimti patys, o sumokėti galima bus grynais pinigais atsiimant prekę, tiesioginiu bankiniu pavedimu mums į sąskaitą arba per mokejimai.lt atsiskaitymo sistemą. Taigi, viskas tik dėl Jūsų :).

Kokioje pakuotėje gausite savo dovanas? Tai jau pamatysite, užsisakę bent vieną dovaną :). Tikimės, jog būsite maloniai nustebinti..

Patiko (0)

Rodyk draugams

Tavo komentaras: