BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Valentino diena. Dovanų idėjos (I dalis)

Pirmiausia norėtume apžvelgti universalias dovanėles, kurios puikiai tiktų tiek moterims, tiek vyrams.

Linksmasis antistresinis kamuoliukas.

Jeigu Jūsų antrajai pusei dažnai atsibosta sėdėti darbe, nervina bendradarbiai ir dėl to norisi daužyti galvą į sieną, padovanokite jam ar jai linksmąjį geltonąjį kamuoliuką, kuris grąžins jo arba jos nervus į prieškrizinę būseną.

Originalūs varpeliai visiems gyvenimo atvejams

Originali ir linksma dovana suaugusiems, kurie supranta pokštus ir nori šiek tiek paįvairinti savo gyvenimą. Varpelis, kviečiantis seksui, bučinukui

ar išgerti, gali būti naudojamas kiekvienuose namuose. Tik įsivaizduokite, kad sėdite viename kambaryje, o Jūsų draugė ar draugas - kitame.

Skambtelkite porą kartu varpeliu ir stebėkite, kaip greitai gausite tai, ko norėjote.

Laikykite šį varpelį Jums patogiausioje vietoje ir naudokite tik tada, kai bus būtina. Svarbiausia nepamirškite šiuo varpeliu karts nuo karto dalintis su savo antrąja puse.

Romantiški antrankiai

Norite pasinerti į improvizacijos pasaulį…? Šie švelnūs antrankiai, apsupti minkšta, pūkuota medžiaga, kuri nežaloja riešų, leis jums tai padaryti. Konkrečių būdų kaip juos panaudoti mes jums nesiūlysime, nes galima vardinti ir vardinti.. Viskas ko jums reikia - tai truputėlį fantazijos.

Kama Sutra kortos

Šios Kama Sutra žaidimo kortos yra skirtos kiekvienam, kas nori paįvairinti savo gyvenimą ir padaryti jį šiek tiek įdomesnį ir kitoniškesnį. Kiekviena korta turi skirtingą unikalų paveikslėlį, todėl idėjų galėsite pasisemti tikrai daug studijuodami įmantriausias Kama Sutros pozas.

WWW.DOVANUSALIS.LT

Patiko (0)

Rodyk draugams

Tavo komentaras: